Profil Ceramiczny Jasny Szary Mat

9,50 

Zamów próbkę

Listwa Ceramiczna
Wymiary: 5×31cm
Grubość: 8mm

Listwa  ceramiczna jest rodzajem listwy, która maskuje połączenie płytki ze ścianą.

Idealnie sprawdza się jako wykończenie płytki.

Profil Ceramiczny Jasny Szary Mat
9,50 

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Cokół ceramiczny jest rodzajem listwy, która maskuje połączenie płytki ze ścianą.

Idealnie sprawdza się jako wykończenie płytki.

Można zastosować go również jako wykończenie blatów kuchennych lub schodów.

Cokoły polecane są do stosowania  w łazienkach, kuchni gdzie połączenie płaszczyzny podłogi ze ścianami nie zawsze prezentuje się estetycznie.

Ceramiczny cokół chroni  niewykafelkowaną ścianę łazienki i kuchni.

Zalety

Płytki ceramiczne wykonywane są z nieprzetworzonych surowców naturalnych (kopalin), co sprawia, że są ekologicznie czyste, bezpieczne dla środowiska i mogą być stosowane w pomieszczeniach domowych i użyteczności publicznej.

Płytki ceramiczne podczas procesu produkcyjnego są wypalane w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych.

Kafelki  do wnętrza.

Nasze płytki  posiadają wymagany Atest Higieniczny oraz Deklaracje Właściwości Użytkowych

Produkt Polski –  Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze

Prosty montaż – do montażu wystarczy elastyczna zaprawa klejowa do płytek, a docinanie do potrzebnego formatu nie sprawia trudności. Można użyć między innymi przycinarkę do glazury. Dzięki niej z łatwością dotniemy kafle do wymaganego kształtu, dbając o jak największą precyzję.

Nasze płytki nadają się do montażu we wszelkich pomieszczeniach wewnątrz budynków. Mogą być stosowane w pomieszczeniach wilgotnych, jak łazienki, sauny, kabiny prysznicowe.

Płytka jest przeznaczona do stosowania na ścianach, ale posiada wystarczające parametry wytrzymałościowe, pozwalające na stosowanie jej na mniej obciążonych posadzkach. Szkliwiona powierzchnia płytki posiada dość wysoką, 3 klasę odporności na ścieranie. Płytki w 3 klasie ścieralności, zgodnie z wymaganiami normy, mogą być stosowane do pokrycia powierzchni podłóg w miejscach, gdzie wnosimy niewielką ilość brudu ściernego (ziemi i piasku).