Obraz Wielkoformatowy Wodospad

1 650,00 

Płytki ceramiczne rektyfikowane

Obraz składa się  z 16  elementów

Wymiar pojedynczej płytki 30×60 cm

Wymiar obrazu w całości 240×120 cm

Grubość: 8mm

Płytka ścienna rektyfikowana

Niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Produkt Polski z wykorzystaniem włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze.

W razie uszkodzenia elementów obrazu ceramicznego w transporcie dosyłamy dodatkowe elementy.

Obraz ceramiczny “Wodospad ” o wymiarach 240×120 cm składa się z 16 płytek ceramicznych o rozmiarze 30×60 cm.  Wodospad jest centralnym elementem obrazu, otoczonym bujną roślinnością lasu. Szczegóły takie jak spadająca woda, kamienie i liście są  oddane w realistyczny sposób, tworząc efekt trójwymiarowy. Spadająca woda tworzy piękne kaskady, które odbijają światło słoneczne.


Kolorystyka obrazu jest  różnorodna, od odcieni zieleni dla drzew roślinności, po błękit dla
wody. Całość tworzy malowniczy widok natury, który  wprowadza spokój i harmonię do przestrzeni w  której jest umieszczony.

Taki obraz ceramiczny z wodospadem w lesie jest  doskonałym dodatkiem do spa lub łazienki. Motyw natury tworzy atmosferę relaksu i spokoju, co jest idealne dla takich miejsc. Obraz  dodaje
elementu naturalnego do przestrzeni, stwarzając wrażenie oazy spokoju i odprężenia.

Dodatkowo, ceramika jest trwałym materiałem, który dobrze radzi sobie w wilgotnych środowiskach, takich jak łazienka czy spa. Dlatego taki obraz ceramiczny jest  doskonałym
wyborem dekoracyjnym dla tych miejsc.

Tego typu obrazy produkujemy na płytkach ceramicznych ściennych wiodących polskich producentów. Płytki pokryte są szkliwami ceramicznymi po czym wzór nanosimy cyfrowo tuszami ceramicznymi, a następnie wypalamy w piecu w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza , co daje Nam gwarancję wytrzymałości grafiki pod względem mechanicznym, chemicznym oraz termicznym. Podczas procesu produkcyjnego są wypalane w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych. 

 

 

Dekoracje przeznaczone są do wykładania ścian pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej wewnątrz jako elementy ozdobne i wykończeniowe okładzin z płytek ceramicznych.

 

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

 

 Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

 

 

Płytki ceramiczne na  ścianie montujemy na uniwersalne kleje do płytek ceramicznych klasy C1 lub C1T.

Płytki wymagają zastosowania fugi nie mniejszej niż 2 mm.