Obraz Wielkoformatowy Rose

1 490,00 

Obraz składa się  z 14  elementów

Wymiar pojedynczej płytki 30×60 cm

Wymiar obrazu w całości 210×120 cm

Płytka rektyfikowana

Grubość: 8mm

Kolor: odcienie różu, zieleni

Produkt Polski z wykorzystaniem włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze.

Nasze płytki  posiadają  wymagany Atest Higieniczny oraz Deklaracje Właściwości Użytkowych

Niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

W razie uszkodzenia elementów obrazu ceramicznego w transporcie dosyłamy dodatkowe elementy.

 

 

Obraz ceramiczny o wymiarach 210×120 cm składa się z 14 płytek o rozmiarze 30×60 cm.

Kwiaty, które są głównym motywem obrazu, przedstawione są w różnych odmianach różowego koloru. Możemy dostrzec delikatne róże, peonie i inne kwiaty o pięknych płatkach. Ich kształty i wielkości są różnorodne, co nadaje obrazowi dynamiki i głębi. Kwiaty wydają się niemalże trójwymiarowe, dzięki precyzyjnym detalom i cienkim liniami oddzielającym poszczególne płatki.

Tło obrazu jest utrzymane w delikatnych beżowych tonach, które tworzą spokojne i neutralne tło dla kwiatów. Dzięki temu, cała uwaga skupia się na pięknie ukazanych kwiatach.

Listki są zielone i uzupełniają kompozycję, dodając kontrastu do kolorów różowych.

Całość obrazu emanuje harmonią i estetyką. Kwiaty wyróżniają się na tle beżowego tła, przyciągając wzrok swoją delikatnością i naturalnością. Obraz ceramiczny ten może być doskonałą ozdobą wnetrza dodając mu subtelności i uroku.

Tego typu obrazy produkujemy na płytkach ceramicznych ściennych wiodących polskich producentów. Płytki pokryte są szkliwami ceramicznymi po czym wzór nanosimy cyfrowo tuszami ceramicznymi, a następnie wypalamy w piecu w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza , co daje Nam gwarancję wytrzymałości grafiki pod względem mechanicznym, chemicznym oraz termicznym. Podczas procesu produkcyjnego są wypalane w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych. 

 

Dekoracje przeznaczone są do wykładania ścian pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej wewnątrz jako elementy ozdobne i wykończeniowe okładzin z płytek ceramicznych.

 

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

 

 Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

 

 

Płytki ceramiczne na  ścianie montujemy na uniwersalne kleje do płytek ceramicznych klasy C1 lub C1T.

Płytki wymagają zastosowania fugi nie mniejszej niż 2 mm.