Promocja!

Obraz Wielkoformatowy PEONIA

Original price was: 1 789,00 zł.Current price is: 1 600,00 zł.

-11%

Płytki ceramiczne rektyfikowane

Obraz składa się  z 14  elementów

Wymiar pojedynczej płytki 30×60 cm

Wymiar obrazu w całości 210×120 cm

Grubość: 8mm

Kolor: odcienie szarości, odcienie różu, odcienie zieleni

Niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Produkt Polski z wykorzystaniem włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze.

W razie uszkodzenia elementów obrazu ceramicznego w transporcie dosyłamy dodatkowe elementy.

 

 

Obraz Wielkoformatowy PEONIA
1 789,00  Original price was: 1 789,00 zł.1 600,00 Current price is: 1 600,00 zł.

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Obraz składa się z 14 elementów, które zostały umieszczone na płytce o wymiarach 30×60 cm. Całość obrazu ma imponujący rozmiar 210×120 cm, co nadaje mu wyjątkową skalę i efektowność.

Głównym motywem obrazu są kwiaty, które zostały przedstawione w różowym i bordowo-fioletowym kolorze. Ich delikatne płatki układają się w harmonijne kompozycje tworząc piękne bukiety. Kwiaty emanują subtelnością i elegancją, przyciągając wzrok swoim intensywnym kolorem.

Wokół kwiatów widoczne są również zielone listki, które dodają obrazowi naturalnego charakteru. Ich delikatność i soczysty kolor kontrastują z intensywnością kwiatów, tworząc harmonijną równowagę.

Tło obrazu jest utrzymane w szarym kolorze, ale nie jest to zwykłe jednolite tło. Zostało ono ozdobione delikatnym wzorem retro, który nadaje obrazowi niepowtarzalny charakter. Wzór ten dodaje mu subtelności i lekkości, tworząc przyjemną atmosferę.

Całość obrazu jest misternie skomponowana i zachwyca swoją estetyką. Kwiaty w różowych i bordowo-fioletowych odcieniach, zielone listki i szare tło z wzorem retro tworzą spójną całość, która wzbudza pozytywne emocje.

Tego typu obrazy produkujemy na płytkach ceramicznych ściennych wiodących polskich producentów. Płytki pokryte są szkliwami ceramicznymi po czym wzór nanosimy cyfrowo tuszami ceramicznymi, a następnie wypalamy w piecu w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza , co daje Nam gwarancję wytrzymałości grafiki pod względem mechanicznym, chemicznym oraz termicznym. Podczas procesu produkcyjnego są wypalane w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych. 

Dekoracje przeznaczone są do wykładania ścian pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej wewnątrz jako elementy ozdobne i wykończeniowe okładzin z płytek ceramicznych.

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Płytki ceramiczne na  ścianie montujemy na uniwersalne kleje do płytek ceramicznych klasy C1 lub C1T.

Płytki wymagają zastosowania fugi nie mniejszej niż 2 mm.