Obraz Wielkoformatowy Nenufary B

1 650,00 

Płytki ceramiczne rektyfikowane

Obraz składa się  z 16  elementów

Wymiar pojedynczej płytki 30×60 cm

Wymiar obrazu w całości 240×120 cm

Płytka rektyfikowana

Grubość: 8mm

Produkt Polski z wykorzystaniem włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze.

Płytki można montować pod prysznicem

 

Obrazy na ścianach w łazience?

Czemu nie!

Zwłaszcza jeżeli są ułożone z płytek ceramicznych..

Łazienka to miejsce, w którym zaczynamy i kończymy każdy dzień, dlatego dobrze, aby znalazły się w nim akcenty, które przyciągają wzrok i odpowiadają naszemu gustowi.

Obraz ścienny proponowany przez Ceramik Studio inspirowany jest  roślinnymi motywami.

Roślinne motywy to niebanalna propozycja wystroju wnętrza ,która   przeżywają dziś prawdziwy renesans i  wpisują się w aranżacje każdego wnętrza .Natura we wnętrzach to jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich ostatnich lat. Przejawia się w popularności drewna, modzie na soczystą zieleń, a także płytkach z rozmaitymi roślinnymi motywami.

Roślinność to bogactwo rozmaitych wzorów do wykorzystania, które w połączeniu z rozmaitą kolorystyką sprawiają, że znalezienie płytek idealnych do danego pomieszczenia i dla konkretnej aranżacji nie stanowi najmniejszego problemu. Płytki z takim motywem są idealnym pomysłem na zaprojektowanie wnętrza w ulubionym stylu.

Obraz ceramiczny uzupełnia wystrój kuchni, jadalni, salonu i sypialni. Równie dobrze sprawdza się jako dekoracja i praktyczne rozwiązanie do miejsc, takich jak łazienka czy korytarz. Zdobi mieszkania i obiekty użyteczności publicznej niczym prawdziwe dzieło sztuki.