Obraz Wielkoformatowy JUNGLE

1 750,00 

Obraz składa się  z 14  elementów

Wymiar pojedynczej płytki 30×60 cm

Wymiar obrazu w całości 210×120 cm

Grubość 8mm

Płytka ścienna rektyfikowana

Niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Produkt Polski z wykorzystaniem włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze.

W razie uszkodzenia elementów obrazu ceramicznego w transporcie dosyłamy dodatkowe elementy.

Obraz Wielkoformatowy JUNGLE
1 750,00 

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Obraz ceramiczny “Jungle’ o wymiarach 210×120 składa się z 14 płytek o rozmiarze 30×60 cm ,które tworzą spójną kompozycję. Całe tło obrazu jest utrzymane w odcieniach szarości, co nadaje mu subtelny i elegancki charakter.

Głównym motywem obrazu są duże liście które przypominają te z bujnej dżungli. Są one przedstawione w różnych kształtach i rozmiarach. Liście są głęboko zielone, co dodaje im intensywności i kontrastuje z tłem. Przyglądając się bliżej, można dostrzec delikatne detale na liściach, takie jak nerwy czy drobne zmarszczki, które dodają im autentycznego wyglądu.


“Jungle” to obraz ceramiczny, który przywołuje atmosferę tropikalnej dżungli i wprowadza do wnętrza świeżość i naturalność. Jego wyrazisty wzór oraz kolorystyka sprawiają, że  stanowi on interesujący element dekoracyjny jest  doskonałym uzupełnieniem dla przestrzeni o charakterze nowoczesnym lub egzotycznym.


‘Jungle” to obraz, który wnosząc do wnętrza motyw dzikiej przyrody, tworzy atmosferę
odprężenia i ucieczki od codzienności. Jego imponujący rozmiar i realistyczne przedstawienie liści sprawiają, że staje się on centralnym punktem przestrzeni, przyciągając wzrok i budząc ciekawość.

Tego typu obrazy produkujemy na płytkach ceramicznych ściennych wiodących polskich producentów. Płytki pokryte są szkliwami ceramicznymi po czym wzór nanosimy cyfrowo tuszami ceramicznymi, a następnie wypalamy w piecu w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza , co daje Nam gwarancję wytrzymałości grafiki pod względem mechanicznym, chemicznym oraz termicznym. Podczas procesu produkcyjnego są wypalane w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych. 

Dekoracje przeznaczone są do wykładania ścian pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej wewnątrz jako elementy ozdobne i wykończeniowe okładzin z płytek ceramicznych.

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

 Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Płytki ceramiczne na  ścianie montujemy na uniwersalne kleje do płytek ceramicznych klasy C1 lub C1T.

Płytki wymagają zastosowania fugi nie mniejszej niż 2 mm.