Obraz Ceramiczny Bella Donna

570,00 

Taki obraz położony w pomieszczeniu będzie swoistą kropką nad „i”, która nada charakteru każdemu wnętrzu.

Kolekcja Bella Donna Połysk

Obraz składa się  z 4 elementów

Wymiar pojedynczej płytki 30×60 cm

Wymiar obrazu w całości  120×60 cm

Płytka ścienna rektyfikowana

Niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Produkt Polski z wykorzystaniem włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze.

W razie uszkodzenia elementów obrazu ceramicznego w transporcie dosyłamy dodatkowe elementy.

2 w magazynie

 

 

Obraz ceramiczny Bella Donna

Obraz Ceramiczny Bella Donna o wymiarach 120×60 cm składa się z czterech płytek o rozmiarze 30×60 сm. Na obrazie widzimy nagą kobietę, która jest odwrócona tyłem. Jej ciało jest subtelnie oświetlone, co podkreśla delikatne zarysy jej sylwetki. Jej plecy są głównym elementem kompozycji – są gładkie i eleganckie. Na plecach  znajduje się naszyjnik, który dodaje kobiecie pewnego rodzaju tajemniczości i elegancji.


Obraz jest utrzymany w kolorach szarości i czerni  co nadaje mu surowości i minimalistycznego charakteru. W tle widoczne są  patchworkowe wzory, które tworzą interesujący kontrast z nagą postacią. Te wzory  tworzą ciekawy efekt wizualny.

 

Dopasuj Obraz do swojego wnętrza 


Obraz o minimalistycznym charakterze, idealnie wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza. Będzie  doskonałym akcentem w salonie ,sypialni lub biurze.
Obraz z patchworkowymi wzorami może doskonale komponować się z industrialnym stylem loftowym. Dodaje on interesującego kontrastu i tekstury do surowych przestrzeni.
We  Wnętrzach  artystycznych również znajdzie swoje miejsce, dzięki swojej unikalnej kompozycji i tajemniczej atmosferze, ten obraz będzie  świetnym dodatkiem do artystycznych wnętrz.
Pasowałby zarówno do galerii sztuki, jak i do domowych pracowni czy przestrzeni inspirowanych
sztuką.

We wnętrzach  eleganckich  obraz  doda subtelnej elegancji do klasycznych lub luksusowych wnętrz. Będzie  pięknym elementem dekoracyjnym.

 

 

Tego typu obrazy produkujemy na płytkach ceramicznych ściennych wiodących polskich producentów. Płytki pokryte są szkliwami ceramicznymi po czym wzór nanosimy cyfrowo tuszami ceramicznymi, a następnie wypalamy w piecu w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza , co daje Nam gwarancję wytrzymałości grafiki pod względem mechanicznym, chemicznym oraz termicznym. Podczas procesu produkcyjnego są wypalane w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych. 

Dekoracje przeznaczone są do wykładania ścian pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej wewnątrz jako elementy ozdobne i wykończeniowe okładzin z płytek ceramicznych.

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

 Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Płytki ceramiczne na  ścianie montujemy na uniwersalne kleje do płytek ceramicznych klasy C1 lub C1T.

Płytki wymagają zastosowania fugi nie mniejszej niż 2 mm.