Mozaika Romb Khaki Mat

22,80 

 

Kolekcja Romb Khaki Mat

Mozaika Ceramiczna

Wymiary : 21×24 cm

Grubość : 8mm

Kolor :Khaki Mozaika Romb Khaki Mat
22,80 

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Kolekcja Romb to produkty zachwycające niepowtarzalnym designem. Płytki romb można  wykorzystać w  nowoczesnych i loftowych kompozycjach.

Można je położyć na całej ścianie lub wykorzystać jako akcent dekoracyjny.

Zalety

Płytki ceramiczne wykonywane są z nieprzetworzonych surowców naturalnych (kopalin), co sprawia, że są ekologicznie czyste, bezpieczne dla środowiska i mogą być stosowane w pomieszczeniach domowych i użyteczności publicznej.

Płytki ceramiczne podczas procesu produkcyjnego są wypalane w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych.

Modny design,

Kafelki  do wnętrza.

Nasze płytki  posiadają wymagany Atest Higieniczny oraz Deklaracje Właściwości Użytkowych

Produkt Polski –  Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze

Prosty montaż – do montażu wystarczy elastyczna zaprawa klejowa do płytek, a docinanie do potrzebnego formatu nie sprawia trudności. Można użyć między innymi przycinarkę do glazury. Dzięki niej z łatwością dotniemy kafle do wymaganego kształtu, dbając o jak największą precyzję.

Nasze płytki nadają się do montażu we wszelkich pomieszczeniach wewnątrz budynków. Mogą być stosowane w pomieszczeniach wilgotnych, jak łazienki, sauny, kabiny prysznicowe.

Konserwacja produktu:

Stosować środki czyszczące powszechnie stosowane w gospodarstwie domowym (nie używać środków oraz narzędzi mogących zarysować powierzchnię).

VADEMECUM

Co to jest klasa ścieralności płytek płytek ceramicznych?

Klasa ścieralności płytek ceramicznych (PEI) jest to parametr określany w dwóch liczbach. Pierwsza z liczb to klasa ścieralności natomiast druga to liczba obrotów walca ścierającego podczas testów. Po wykonaniu danej liczby obrotów można ocenić stopień starcia płytki. Odporność szkliwionych płytek ceramicznych na ścieranie określa norma ISO10545-7.

Poniżej przykłady ścieralności na przykładzie łazienek dla danej klasy:

Klasa 0 – Płytki szkliwione tej klasy nie są zalecane dostosowania na podłogach.

Klasa 1 – Pokrycia powierzchni podłóg, po których chodzi się w butach o miękkiej podeszwie lub boso, bez rysujących podłoże zabrudzeń ( na przykład: łazienka i pokój bez bezpośredniego wejścia z zewnątrz).

Klasa 2 – Pokrycia powierzchni podłóg, po których chodzi się w obuwiu z podeszwami miękkimi lub normalnymi, najczęściej z niewielką ilością rysujących podłoże zabrudzeń (na przykład: pokoje dzienne w mieszkaniach, z wyjątkiem kuchni, wejść i innych pomieszczeń narażonych na duży ruch). Nie można ich stosować tam, gdzie chodzi się w butach nietypowych, na przykład w butach z zelówkami metalowymi lub podkutymi.

Klasa 3 – Pokrycia powierzchni podłóg, po których chodzi się w butach z normalnymi podeszwami, z niewielkimi ilościami brudu i materiału ścierającego (na przykład: domowe kuchnie, hole, korytarze, balkony, logie i tarasy). Nie można ich stosować tam, gdzie chodzi się w butach nietypowych, na przykład w butach z zelówkami metalowymi lub podkutych.

Klasa 4 – Pokrycia powierzchni podłóg, po których zazwyczaj chodzi się w obuwiu z pewną ilością rysujących podłoże zabrudzeń, w bardziej surowych warunkach niż dla klasy 3 ( np. wejścia, kuchnie w pomieszczeniach handlowych, hotele, salony wystawowe i salony sprzedaży).

Klasa 5 – Pokrycia powierzchni podłóg narażonych na wzmożony ciągły ruch pieszy, gdzie wnoszone są cząstki materiału ścierającego, odpowiadający warunkom najbardziej surowym, gdzie mogą być zastosowane płytki szkliwione (na przykład: miejsca publiczne, takie jak: centra handlowe, korytarze lotnisk, sale hotelowe, przejścia publiczne i stosowane w przemyśle).​

.