Mozaika Heksagon Cemento & Dark Wood & Patchwork

34,00 

Grubość: 8mm

Wymiar plastra 36x25cm

Płytka ścienna ceramiczna

Kształt: heksagon

Produkt Polski z wykorzystaniem włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze.


 

Kształtka HEKSAGON jest znakomitym wykończeniem nowoczesnych aranżacji. Dobrze zestawia się z modnymi płytkami gresowymi, podkreślając zarówno dodatki w surowym, cementowo-kamiennym stylu, jak i te z akcentami drewna.

Świetnie sprawdzi się w: kuchni, łazience, salonie przedpokoju, jako obudowa wysp kuchennych, kominków itp. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących prostotę i elegancję w połączeniu z nietuzinkowymi rozwiązaniami.

Pozwala na budowanie całych płaszczyzn, zabudowę wnęk lub tworzenie swobodnych rozsypanych kompozycji.

Zalety

Płytki ceramiczne wykonane są z naturalnych i w pełni ekologicznych materiałów.  Głównymi składnikami wykorzystywanymi przy ich produkcji to produkty z “Ziemi”  glina, piasek ,woda i ogień sprawiają to, że kafelki są bezpieczne, ekologiczne oraz z powodzeniem mogą być wykorzystywane w  pomieszczeniach.

Kolejną cechą, jaka je wyróżnia, jest niezwykła wytrzymałość, trwałość i odporność . Dzięki tym wyjątkowym cechom, płytki będą nam służyły przez wiele lat.

Kafelki są niepalne i antystatyczne. W odróżnieniu od wielu innych materiałów budowlanych, ceramika nie ładuje się elektrostatycznie.

Modny  design,

Kafelki  do wnętrza

Prosty montaż – do montażu wystarczy elastyczna zaprawa do płytek , a docinanie  do potrzebnego formatu nie sprawia trudności .Można użyć  między innymi  przycinarkę do glazury. Dzięki niej  z łatwością dotniemy kafle, dbając o jak największą precyzję.

Idealne do montażu   na ścianie w domu, do sauny, łazienki, kuchni, przedpokoju, na blatach kuchennych lub na blatach stołowych, stolikach jak również jako dekoracja ceramiczna na ścianie, rama do luster. Ogranicza nas  wyobraźnia ..

Kafelki odporne termicznie – można je montować przy kominkach, kuchenkach gazowych czy indukcyjnych.