Lustro Okrągłe w Czarnej Ramie

139,00 249,00 

Model: Lustro Okrągłe

Kolor: Srebrny

Grubość tafli lustra: 4 mm,

Czarna rama

Lustro z zamontowaną zawieszką

Polski produkt

Lustro Okrągłe w Czarnej Ramie
139,00 249,00 

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Lustro Okrągłe w Czarnej Ramie wykonane z wysokiej jakości srebrnej tafli o grubości 4mm. Sprawdzi się jako elegancki i praktyczny element wystroju wnętrz, który nada pomieszczeniu nowoczesny i stylowy wygląd. Dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwoli Ci na dokładne dopasowanie do swojego wnętrza.

Cechy Produktu Lustro Okrągłe w Czarnej Ramie

Nasze Lustro Okrągłe w Czarnej Ramie są efektem harmonijnego połączenia Naszej pracy ręcznej i technologii CNC.

Dobrej jakości Tafla szkła wykorzystana do produkcji firmy Pilkington IGP.

Urządzenia CNC pozwalają na zautomatyzowaną i precyzyjną obróbkę materiałów. Dzięki temu możemy zaoferować Naszym klientom wysoką jakość i niezawodność produktu. Ze względu na doskonałe połączenie jakości, innowacji i przystępnej ceny, sprawia, że lustra są dostępne dla szerokiego grona klientów.

Nasze lustra wykonane z jednej tafli szkła charakteryzują się niezwykłą łatwością w czyszczeniu. Dzięki jednolitej powierzchni bez spoin czy połączeń, możesz szybko i skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia, smugi czy odciski palców, pozostawiając lustro czyste i lśniące. W rezultacie oszczędza Twój czas i zapewnia utrzymanie lustra w doskonałym stanie przez długi czas.

Dopasuj lustro do swojego wnętrza

W sypialniach lustro optycznie powiększa przestrzeń, w salonach i jadalniach lustro może być centralnym punktem aranżacji, dodając więcej światła do pomieszczenia. W przedpokoju lustro ma funkcję estetyczną i praktyczną, umożliwiając szybkie poprawienie makijażu lub fryzury przed wyjściem z domu. Lustro jest również wykorzystywane do stworzenia interesujących efektów wizualnych, takich jak odbicia światła, zmiana perspektywy czy dodanie głębi.

Lustro świetnie sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Odpowiednio umieszczone może optycznie powiększyć przestrzeń, dodać więcej światła, ułatwić poranne przygotowania czy po prostu uzupełnić aranżację wnętrza.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm