Heksagon Wood Mat

5,90 

Zamów próbkę

Płytka Ceramiczna
Wymiary: 12,5×14,5cm
Powierzchnia: Matowa

Gatunek I

 Heksagon Wood Mat
Heksagon Wood Mat
5,90 

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

heksagon wood matt kuchnia

Heksagon Wood Mat Zalety

Płytki ceramiczne wykonujemy z surowców naturalnych (kopalin), co sprawia, że są ekologicznie czyste, bezpieczne dla środowiska. Stosujemy w pomieszczeniach domowych i użyteczności publicznej.

Płytki ceramiczne podczas procesu produkcyjnego wypalamy w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni). Są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych.

Płytki w 3 klasie ścieralności, zgodnie z wymaganiami normy, mogą być stosowane do pokrycia powierzchni podłóg w miejscach, gdzie wnosimy niewielką ilość brudu ściernego (ziemi i piasku).

Heksagon Wood Mat to płytka ceramiczna ścienna o powierzchni pokrytej cienką warstwą szkliwa. Tworzy nieprzepuszczalną warstwę odporną na plamienie i zabrudzenia.

Kafelki do wnętrza.

Nasze płytki  posiadają wymagany Atest Higieniczny oraz Deklaracje Właściwości Użytkowych

Produkt Polski –  Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze

Heksagon Wood Mat  Prosty montaż

Do montażu wystarczy elastyczna zaprawa klejowa do płytek, a docinanie do potrzebnego formatu nie sprawia trudności. Można użyć między innymi przycinarkę do glazury. Dzięki niej z łatwością dotniemy kafle do wymaganego kształtu, dbając o jak największą precyzję.

Nasze płytki nadają się do montażu we wszelkich pomieszczeniach wewnątrz budynków.

Płytki  wymagają zastosowania spoiny nie mniejszej niż 2 mm.

Konserwacja produktu

Stosować środki czyszczące powszechnie stosowane w gospodarstwie domowym (nie używać środków oraz narzędzi mogących zarysować powierzchnię).

VADEMECUM

Co to jest klasa ścieralności płytek płytek ceramicznych?

Klasa ścieralności płytek ceramicznych (PEI). Pierwsza z liczb to klasa ścieralności natomiast druga to liczba obrotów walca ścierającego podczas testów. Po wykonaniu danej liczby obrotów można ocenić stopień starcia płytki. Odporność szkliwionych płytek ceramicznych na ścieranie określa norma ISO10545-7.

Poniżej przykłady ścieralności na przykładzie łazienek dla danej klasy:

0 – Płytki szkliwione tej klasy nie są zalecane dostosowania na podłogach.

1 – Pokrycia powierzchni podłóg, po których chodzi się w butach o miękkiej podeszwie lub boso ( na przykład: łazienka i pokój bez bezpośredniego wejścia z zewnątrz).

2 – Pokrycia powierzchni podłóg, po których chodzi się w obuwiu z podeszwami miękkimi lub normalnymi, najczęściej z niewielką ilością rysujących podłoże zabrudzeń (na przykład: pokoje dzienne w mieszkaniach, z wyjątkiem kuchni, wejść i innych pomieszczeń narażonych na duży ruch). Nie można ich stosować tam, gdzie chodzi się w butach nietypowych, na przykład w butach z zelówkami metalowymi lub podkutymi.

3 – Pokrycia powierzchni podłóg, po których chodzi się w butach z normalnymi podeszwami, z niewielkimi ilościami brudu i materiału ścierającego (na przykład: domowe kuchnie, hole, korytarze, balkony, logie i tarasy). Nie można ich stosować tam, gdzie chodzi się w butach nietypowych, na przykład w butach z zelówkami metalowymi lub podkutych.

4 – Pokrycia powierzchni podłóg, po których zazwyczaj chodzi się w obuwiu z pewną ilością rysujących podłoże zabrudzeń. W bardziej surowych warunkach niż dla klasy 3 ( np. wejścia, kuchnie w pomieszczeniach handlowych, hotele, salony wystawowe i salony sprzedaży).

5 – Pokrycia powierzchni podłóg narażonych na wzmożony ciągły ruch pieszy, gdzie wnoszone są cząstki materiału ścierającego. Odpowiadający warunkom najbardziej surowym, gdzie mogą być zastosowane płytki szkliwione (na przykład: miejsca publiczne, takie jak: centra handlowe, korytarze lotnisk, sale hotelowe, przejścia publiczne i stosowane w przemyśle).​

heksagon wood matt łazienka