Canva Olive Płytka Bazowa

280,00 

Cena dotyczy 1 m2 płytki

Płytki ceramiczne rektyfikowane

Wymiar pojedynczej płytki 30×60 cm

Grubość: 8mm

Produkt dostępny na zamówienie

Canva Olive Płytka Bazowa
Canva Olive Płytka Bazowa
280,00 

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Canva Olive Płytka Bazowa 30×60 cm do obrazu ceramicznego Canva Botanica

Nadruk i kolory 

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Cechy

Niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1.

Płytki pokryte są szkliwami ceramicznymi po czym wzór nanosimy cyfrowo tuszami ceramicznymi. Następnie wypalamy w piecu w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza. Daje Nam gwarancję wytrzymałości grafiki pod względem mechanicznym, chemicznym oraz termicznym.

Podczas procesu produkcyjnego wypalamy płytki w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych.

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Płytki przeznaczone są do wykładania ścian pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej wewnątrz jako elementy ozdobne i wykończeniowe okładzin z płytek ceramicznych.

Canva Olive Płytka Bazowa łatwy montaż

Płytki ceramiczne na  ścianie montujemy na uniwersalne kleje do płytek ceramicznych klasy C1 lub C1T.

Płytki można montować z innymi płytkami dostępnymi na rynku.

Zalecana fuga to minimum 2 mm

Płytka Bazowa Canva Botanica

Z płytką  Canva Olive Płytka Bazowa uzupełnisz ścianę w całości z Obrazem Ceramicznym Canva Botanica

Tło obrazu jest utrzymane w beżowej kolorystyce dlatego nadaje mu ciepły kolor i przyjemny charakter. Na tym tle znajdują się piękne tropikalne liście, które z pewnością dodają obrazowi dynamiki i naturalnego uroku.
Liście przedstawiają różne kolory, które niewątpliwie stworzą kontrast i głębię. Część liści jest zielona w związku z tym daje nam świeżość i naturę. Z pewnością beżowy kolor liści dodaje delikatności i elegancji. W niektórych miejscach liści jest kolor czarny, który z pewnością daje obrazowi pewnej tajemniczości i kolor szary co dodaje subtelności i neutralności do całej kompozycji.

Całość tworzy harmonijną kompozycję, która przyciąga uwagę i wprowadza do wnętrza element natury. W rezultacie obraz ceramiczny jest doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia, dodając mu wyjątkowego charakteru i stylu.