Face Arte

2 600,00 

Obraz składa się  z 24  elementów

Wymiar pojedynczej płytki 30×60 cm

Wymiar obrazu w całości 240×180 cm

Płytka ścienna rektyfikowana

Grubość: 8mm

Niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Produkt Polski z wykorzystaniem włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jesteśmy producentem, kupujesz bezpośrednio w Naszej Manufakturze.

W razie uszkodzenia elementów obrazu ceramicznego w transporcie dosyłamy dodatkowe elementy.

Obraz z płytek ceramicznych o wymiarach 240×180 cm składa się z 24 płytek ceramicznych
o rozmiarze 30×60 .


Kompozycja przedstawia abstrakcyjną twarz kobiety w stylu arte ,która jest głównym motywem obrazu. Twarz jest ukazana w sposób wyrazisty i ekspresyjny z wykorzystaniem kontrastujących kolorów białego, czarnego i szarego. Linie i formy są dynamiczne, tworząc wrażenie ruchu i energii.


Tło obrazu wykonane  jest techniką rozmytych akwareli, co nadaje mu delikatność i subtelność
Kolory tła są stonowane  a ich rozmycie dodaje głębi i atmosferyczności całej kompozycji
Obraz emanuje pewną tajemniczością i emocjonalnym wyrazem zachęcając widza do
refleksji i interpretacji. Całość tworzy harmonijną kompozycję, która przyciąga uwagę swoją oryginalnością i  artystycznym wyrazem.
Obraz z płytek ceramicznych o tak dużych wymiarach stanowi imponujące dzieło sztuki, które może być doskonałą dekoracją dla przestrzeni o nowoczesnym charakterze.

Tego typu obrazy produkujemy na płytkach ceramicznych ściennych wiodących polskich producentów. Płytki pokryte są szkliwami ceramicznymi po czym wzór nanosimy cyfrowo tuszami ceramicznymi, a następnie wypalamy w piecu w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza , co daje Nam gwarancję wytrzymałości grafiki pod względem mechanicznym, chemicznym oraz termicznym. Podczas procesu produkcyjnego są wypalane w bardzo wysokich temperaturach (powyżej 1000 stopni) co powoduje, że są niepalne i odporne na działanie ognia – reakcja na ogień klasy A1. Właściwość ta powoduje, że płytki można stosować jako obudowy kominków oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kuchenek gazowych i indukcyjnych. 

Dekoracje przeznaczone są do wykładania ścian pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej wewnątrz jako elementy ozdobne i wykończeniowe okładzin z płytek ceramicznych.

Płytki ceramiczne prasowane na sucho o nasiąkliwości wodnej Eb > 10%, Grupa BIII, które można montować pod prysznicem.

Naturalne i trwałe kolory uzyskane dzięki nowoczesnej technologii. Do nadruku używamy ploter Durst Pictocer HD (Durst Digital printing)- druk najwyższej jakości.

Płytki wymagają zastosowania fugi nie mniejszej niż 2 mm.