Ceramik Studio

Polski producent płytek ceramicznych i szklanych t.j.: kafelki 3D, płytki heksagonalne, arabeska, mozaiki szklane, mozaiki ceramiczne, mozaiki i listwy inox, profile gresowe 2cm.

O nas

Ceramik Studio to marka, która od ponad 20 lat stara się sprostać rosnącym wymaganiom klientów zarówno w kwestii dobrego wzornictwa jak i jakości oferowanych produktów. Posiadamy zaplecze umożliwiające produkcję nawet najbardziej wyszukanych dekoracji, t.j. wielokształtne kafelki ceramiczne w tym: arabeski, heksagony czy kafelki 3D, mozaiki (szklane, ceramiczne, inox), listwy i profile wykończeniowe, elementy gresowe (obrzeża basenowe, parkowe itp.) a nawet szkło artystyczne typu fusing. Możliwość druku cyfrowego pozwala nam tworzyć nowoczesne, wielkoformatowe kompozycje zarówno na szkle jak i ceramice.

Wysoka jakość, naturalne surowce

Olbrzymią zaletą ceramiki jest jej naturalność. Pomimo skomplikowanego procesu przetwarzania korzystamy z surowców odnawialnych w wyniku czego powstaje produkt ekologiczny i przyjazny dla środowiska i człowieka. Przetwarzane w wysokich temperaturach produkty z „Ziemi” tj. glina i piasek pozwalają tworzyć bardzo wytrzymałe i trwałe wyroby odporne na czynniki takie jak wilgoć, czy różne temperatury. Są też niepalne i antystatyczne. Nasze płytki posiadają wymagany Atest Higieniczny oraz Deklaracje Właściwości Użytkowych. Dzięki czemu można bez obaw stosować je nie tylko w domu ale również w miejscach takich jak restauracje, budynki użyteczności publicznej, biura, salony, szkoły itp.

Tradycja i doświadczenie

Wszystkie dekoracje, od koncepcji do gotowego produktu, tworzone są w naszych zakładach. Będąc częścią tzw. zagłębia ceramicznego bazujemy na sprawdzonych surowcach najlepszych polskich, włoskich i hiszpańskich marek. Pozwala to jednocześnie na stałą kontrolę jakości oraz ciągłe udoskonalanie naszych produktów. Arabesq Tanagra, wiodąca kolekcja arabeski została nagrodzona Perłą Ceramiki w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w branży ceramicznej. Nieustannie dbamy o to aby bogate wzornictwo, podążanie za trendami oraz stały rozwój pozwalały naszym klientom wybierać produkty dopasowane do każdego wnętrza, do czego serdecznie zapraszamy.

error: